Ten serwis używa plików Cookie - więcej X

Szukaj ofert

Napisz do nas

Newsletter

Porady

Szczegóły oferty

Sprzedaż

OF/0001141 - Klasyczny i nowoczesny Dom Śląski VI w Kotorzu Wielkim

Oferta sprzedana
oblicz ratę kredytu » Cena 585000 zł
Cena za m2 2353.18 zł
Lokalizacja Kotórz Wielki
Powierzchnia 248.6 m2
Rodzaj budynku wolnostojący
Kondygnacje 2
Rok budowy 2014
Działka 797 m2
Pokoje 6
Łazienki 2 (z WC)
Kuchnia jasna z oknem
Ogrzewanie pompa ciepła
Opis
UWAGA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !

W bajecznie pięknym miejscu, 500m od Jeziora Turawskiego, powstały nowoczesne domy, bezpośrednio nawiązujące do znakomitej tradycji śląskiego budownictwa murowanego, które to należy uważać za część tożsamości Śląska. Domy różnią się od siebie ceną, wielkością, powierzchnią działki, stopniem wykończenia, wyposażeniem – każdy powinien znaleźć cos dla siebie. Na dziś domów jest 6, docelowo ma ich być 25 tworząc osiedle, które będzie w każdym elemencie kompleksowo zaprojektowane i wykonane. Szczególny nacisk został położony na otoczenie domów, ogrodzenia, elementy małej architektury i aranżację ogrodów, bowiem to właśnie otoczenie domu wpływa na odbiór całości i jeżeli nie jest kompleksowo i harmonijnie zrealizowane dla całego osiedla, to pojawia się chaos w przestrzeni publicznej a to wpływa na komfort życia każdego z mieszkańców. Głęboko wierzymy, że będą tutaj, w tym pięknym miejscu nad Jeziorem Turawskim, wiedli spokojne i szczęśliwe życie w harmonii z sąsiadami, przyrodą i otoczeniem.

Jeśli zainteresuje Cię ta oferta – skontaktuj się z Nami. Umówimy się na spotkanie, pojedziemy na miejsce i będziemy służyć Ci fachową pomocą i poradą. Pamiętaj, że decydując się na zakup za Naszym pośrednictwem, zapłacisz ostatecznie mniej, bowiem opłacimy koszty notarialne.
Galeria
Otoczenie
Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Full House NieruchomościFull House Nieruchomości

45-057 Opole
ul. Ozimska 9-11/11

« powrót

Nasi partnerzy

  • Pronetix

Full House Nieruchomości

45-057 Opole
ul. Ozimska 9-11/11
tel. +48 603 794 236
biuro@fullhouse.opole.pl
Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz tego czego szukasz to kliknij na "zleć szukanie" - będziemy szukać za Ciebie według Twoich wytycznych!