Ten serwis używa plików Cookie - więcej X

Szukaj ofert

Napisz do nas

Newsletter

O nas

Full House Nieruchomości - zajmujemy się prawie wszystkim (za wyjątkiem tego czym się nie zajmujemy:) co związane z nieruchomościami! 

Istniejemy na rynku od 2012 roku, choć doświadczenie w szeroko pojętej materii nieruchomości zdobywamy od prawie 10 lat pracując wcześniej m.in. dla banków, korporacji, budownictwa społecznego. Obsługujemy Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Dewizą Full House jest zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa i satysfakcji z zawieranych transakcji. Nasze biuro mieści się przy ulicy Ozimskiej w Opolu - tzw. ścisłe centrum. Full House Nieruchomości reprezentowane jest przez Mirosława Morawskiego, który posiada licencję zawodową nr 17873 oraz ubezpieczenie od zawodowej odpowiedzialności cywilnej zgodnie z ustawa o gospodarce nieruchomościami z 21.08.1997.


Oferujemy pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali, obiektów przemysłowych. Pośrednictwo w naszym wydaniu sprowadza się do tego, że nabywasz, sprzedajesz, wynajmujesz nieruchomość bez niepożądanych emocji, które często w takich sytuacjach komplikują sprawy. Kupując czy sprzedając za naszym pośrednictwem zyskujesz skuteczną pomoc w negocjacjach, lepszą cenę i uczciwe doradztwo!

Wiemy, że Twoje zadowolenie przełoży się na nasze powodzenie!

Pomagamy  także w wyborze najkorzystniejszej formy kredytowania i uzyskania kredytu hipotecznego dzięki współpracy z bankami: PKO Bank Polski, Bank BGŻ, Bank Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank Śląski, Deutsche Bank, Credit Agricole, Kredyt Bank.

Nasi partnerzy

  • Pronetix

Full House Nieruchomości

45-057 Opole
ul. Ozimska 9-11/11
tel. +48 603 794 236
biuro@fullhouse.opole.pl
Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz tego czego szukasz to kliknij na "zleć szukanie" - będziemy szukać za Ciebie według Twoich wytycznych!