Ten serwis używa plików Cookie - więcej X

Szukaj ofert

Napisz do nas

Newsletter

Zarządzanie nieruchomościami

Proponujemy nowoczesne rozwiązania wspomagające obsługę mieszkańców. 
 
Wybór odpowiedniego zarządcy nieruchomości jest niezwykle trudnym wyborem, w znacznej mierze decydującym o walorach nieruchomości. Naszej oferty nie kierujemy do tych z Państwa, którzy są zadowoleni z dotychczasowego sposobu zarządzania nieruchomością, lecz do tych, którzy chcieliby jeszcze w lepszy sposób wykorzystać posiadaną nieruchomość. 
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do Właścicieli lokali we Wspólnotach Mieszkaniowych, którym oferujemy pomoc i ogólnie pojęte doradztwo.
 
Co nas wyróżnia?
 
Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, w tym również w zarządzaniu nieruchomościami, znajomość potrzeb i wymagań Klientów, elastyczność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb pozwala aby Państwu doradzić w jaki sposób wybrać zarządcę, na co zwrócić uwagę i czego tak naprawdę od niego oczekiwać. Jeżeli macie Państwo problem z rozliczeniem kosztów ogrzewania, wody, ścieków, funduszu remontowego, zaliczki eksploatacyjnej lub ich nie rozumiecie  - służymy swoją pomocą!
 
Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji lub chcecie skorzystać z naszej wiedzy - prosimy wysłać do nas maila w tej sprawie lub wypełnić formularz na naszej stronie.

Full House Nieruchomości.

Nasi partnerzy

  • Pronetix

Full House Nieruchomości

45-057 Opole
ul. Ozimska 9-11/11
tel. +48 603 794 236
biuro@fullhouse.opole.pl
Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz tego czego szukasz to kliknij na "zleć szukanie" - będziemy szukać za Ciebie według Twoich wytycznych!